برترین

آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی

آزمون آنلاین تعیین سطح زبان انگلیسی

زبان انگلیسی در حال حاضر به عنوان زبان اول دنیا شناخته می‌شود و به همین خاطر یادگیری و دانش آن می‌تواند به عنوان برگ برنده بسیاری از افراد در پیدا کردن شغل به شمار آید.

آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی

با مراجعه به قسمت تعیین سطح می‌توانید این آزمون را انجام دهید و همزمان چهار مهارت خود در زبان انگلیسی را بسنجید. این مهارت‌ها شامل واژگان یا Vocabulary، مهارت گرامر یا Grammar، مهارت گوش دادن یا Listening و مهارت خواندن یا Reading می‌شود. 20 سؤال این آزمون همگی در راستای این طراحی شده‌اند که بتوانید سطح عمومی زبان خود را ارزیابی کنید.

زمان شرکت در این آزمون 25 دقیقه است و شما در این زمان می‌توانید به تمام سؤالات مهارت‌های مختلف پاسخ دهید. البته باید دقت کنید که توقف در این آزمون جود ندارد و زمانی که دکمه شروع را می‌زنید، آزمون شروع می‌شود و تا انتها و در زمان مشخص شده، باید پاسخگویی را ادامه دهید.

چرا آزمون تعیین سطح دایری لن؟

دایری لن همیشه در طراحی تست‌های خود در وب‌سایت، نهایت دقت و وسواس را به خرج می‌دهد تا کاربران بتوانند بهترین نتیجه را از انجام آن به دست آورند. در مورد آزمون تعیین سطح زبان نیز این مورد وجود دارد.

مهم‌ترین دلیل برای انتخاب آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی دایری لن این است که این آزمون طبق اصول جهانی تعیین سطح زبان انگلیسی طراحی شده است و نتیجه به دست ‌آمده از آن کاملا استاندارد است. همچنین، تمام سؤالات این آزمون توسط مؤسسات آموزشی برتر، بررسی و ارزیابی تا بروز خطا در آن به صفر برسد.

دلیل دیگر برای انتخاب این آزمون، رایگان بودن آن است و شما برای تعیین سطح زبان انگلیسی خود نیازی به پرداخت هزینه ندارید. در نهایت نیز می‌توانید آن را در رزومه شغلی خود در دایری لن قرار دهید تا کارفرما در مورد دانش انگلیسی شما آگاهی به دست آورد.

نحوه‌ی شرکت در آزمون تعیین سطح

برای شرکت در این آزمون تنها کاری که باید بکنید این است که به وب‌سایت دایری لن مراجعه کنید. نکته‌ای که باید بدانید این است که این آزمون نمره منفی ندارد و شما می‌توانید به تمام سؤالات بدون نگرانی از نمره منفی پاسخ دهید. آزمون با زدن دکمه شروع، آغاز می‌شود و شما باید به سؤالات 4 مهارت مختلف به نوبت پاسخ دهید. سؤالات مراحل چهارگانه این تست به ترتیب زیر هستند:

  • مرحله اول، تست مهارت واژگان (Vocabulary)
  • مرحله دوم، تست مهارت گرامر (Grammar)
  • مرحله سوم، تست مهارت گوش دادن (Listening)
  • مرحله چهارم، تست مهارت خواندن (Reading)

پس از پاسخ دادن به سؤالات هر مرحله، در نهایت نتیجه برای شما نمایان می‌شود و شما می‌توانید میزان درصد پاسخ سؤالات را مشاهده کنید. بعد از نمایان شدن نتیجه می‌توانید برای تقویت هر مهارت خود برنامه ریزی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن