آلمانی

بهترین کتاب‌های آموزش زبان آلمانی به‌صورت خودآموز

معرفی کامل ۴ کتاب برتر خودآموز زبان آلمانی

زبان آلمانی یکی از پرگویش‌ ترین زبان‌ها در دنیا محسوب می‌شود و بیش از ۹۵ میلیون نفر به این زبان تکلم می‌ کنند. زبان آلمانی عضوی از زبان شاخه ژرمنی است. این زبان در کشورهای آلمان، اتریش، سوئیس، لیختن اشتاین و… زبان اصلی محسوب می‌شود. این زبان در سال ۱۹۹۶ مورد بازبینی قرار گرفت و از لحاظ املا و نوشتن استانداردسازی شد و در نهایت در سال ۲۰۰۵ به تصویب نهایی رسید. این زبان استاندارد سازی شده برای آموزش به افراد یادگیرنده مورد استفاده قرار گرفت. املا و نوشتار در زبان آلمانی قوانین سفت و سختی دارد، اما این بدین معنی نیست که از یادگیری این زبان منصرف شوید در این مطلب لیست بهترین کتاب های آموزش زبان المانی با جزئیات برای شما آورده شده است همچنین برای خرید کتاب می توانید از طریق همین سایت کتاب مورد نظر خود را تهیه نمایید از طرفی دیگر زبان آلمانی دارای استثنائات زبانی کمتری به نسبت سایر زبان‌ها همچون انگلیسی است.

بهترین کتاب برای زبان آلمانی :

برای کسب بهترین نتیجه در این زبان بدیهی است که باید بهترین کتاب و منابع برتر آموزش زبان آلمانی را بصورت کاملا دقیق بشناسیم.

  1. کتاب و منبعی که کورد تایید سفارت آلمان باشد
  2. رفرنسی که بر اساس هر چهار مهارت اصلی زبان است
  3. در جهت آمادگی آزمون Test Daf پیش میرود
  4. بسیار قابل فهم و ساده نویسی شده باشد
  5. کتابی که بسیار بروز و نقطه ضعف کمتری داشته باشد
  6. بسیار سریع و منطقی زبان آموزان را قادر در بحث مکالمه زبان آلمانی سازد

یادگیری زبان آلمانی

خیلی ها اعتقاد دارند که یادگیری زبان آلمانی خیلی سخت است و یا اینکه دستور زبان آن بسیار مشکل است اما باید بگوییم که برای یادگیری هر زبانی به پشتکار و علاقه نیاز است و ابتدا باید با مطالعه بهترین کتاب های آموزش زبان آلمانی این یادگیری و آشنایی با زبان المانی را شروع کنیم. به هر حال یادگیری فرآیندی است که در ابتدا سخت خواهد بود و با تمرین گره‌های ذهنی یکی یکی باز خواهد شد پس برای شروه ابتدا خرید کتاب زبان آلمانی را در الویت قرار دهید.

معرفی بهترین کتاب های آموزش زبان آلمانی

در این نوشته ما به شما از میان مجموعه های آموزشی زبان آلمانی بهترین‌ها را معرفی خواهیم کرد و به ساختار آن اشاره خواهیم کرد.

کتاب زبان آلمانی Schritte International Neu

کتاب Schritte International Neu یکی از کتاب‌های آموزشی موفق در زمینه آموزش زبان آلمانی است. این منبع یکی از پرفروشترین منابع است که در دوسطح ارائه شده است. ساختار آموزشی این کتاب به این صورت است که در ابتدا هر درس عکسی وجود دارد که خط داستانی را دنبال می‌کند و در مورد موضوعات روزمره به صحبت می‌پردازد. کتاب سطح یک برای افراد بالای شانزده سال و مناسب سطح A1-B1 می‌باشد و شماره 2 این کتاب برای سطح A1-b1 در نظر گرفته شده است

کتاب زبان آلمانی Starten Wir

این کتاب یکی از جدیدترین و در عین حال به روزترین کتاب‌ها در زمینه آموزش زبان آلمانی است که توسط آقای Rolf Brüseke از نویسندگان کتاب های آموزشی آلمانی نگارش شده و توسط انتشارات Hueber به چاپ رسیده است. (starten wir) به معنی “بیا شروع کنیم” ترجمه می‌شود. این کتاب شامل سه سطح starten wir A1 و starten wir A2 و starten wir B1 است که هر سطح دارای کتاب دانش‌آموز (Kursbuch) و کتاب کار (Arbeitsbuch) است. هر نسخه از کتاب دارای 12 درس است.

کتاب زبان آلمانی Sicher

مجموعه کتاب هایSicher شما را برای زندگی روزمره، شغل، آموزش و تحصیل آماده خواهد کرد و می توانید با داشتن مهارت در این حوزه ها، امنیت شغلی و اجتماعی برای خود تضمین کنید. این محصول یکی از بهترین ها در حوزه کتاب آموزش زبان آلمانی در سطح پیشرفته است. دارای چهار سطح و شامل کتاب دانش آموز و کتاب تمرین است که کتاب Sicher B2 با بهترین قیمت و کیفیت در سایت کتاب لند موجود می باشد.

کتاب زبان آلمانی Hören & Sprechen

Hören & Sprechen یک مجموعه چند سطحی است که به طور تخصصی با هدف تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری توسط انتشارات hueber انتشار یافته است. ساختار کلی کتاب‌ها شبیه هم است و هر شماره به موضوعات مختلف می‌پردازد. کتاب های Hören & Sprechen به طور کلی از مجموعه ای از مکالمات است که به تقویت مهارت شنیداری زبان آموزان کمک میکند و برای شروع کتاب Horen Und Sprechen A1 را می توانید خریداری کنید این محصول یکی از بهترین کتاب آموزش زبان آلمانی است.

کتاب زبان آلمانی Menschen

کتاب‌ Menschen کتابی دارای هشت سطح که از مبتدی تا پیشرفته همراه خواهد بود و می‌تواند برای یادگیری زبان‌آموزان به صورت خودخوان مفید و کاربردی باشد. شما در کنار یادگیری زبان با استفاده از کتاب‌ آموزش زبان آلمانی می‌توانید از کتاب داستان‌های زبان آلمانی یا از کتاب‌های مکمل این زبان استفاده کنید. بعد از رسیدن به سطح مناسب زبانی می‌توانید از موسیقی و فیلم های به زبان اصلی استفاده کنید. در آخر نیز تاکید می‌کنیم رمز موفقیت در یادگیری زبان پشتکار و تمرین و ممارست است شما میتوانید برای خرید کتاب منشن از طریق سایت کتاب لند اقدام کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن