درباره مجموعه

دایری لن برای فراگیران عزیز

مجموعه دایری لن با سابقه شش ساله، جزء بهترین مجموعه های آنلاین زبان خارجه در ایران در زمینه آموزش زبان انگیسی و آلمانی با پیشرفته ‌ترین متد ، مفتخر است که با قویترین کادرهای آموزشی به شما عزیزان زبان آموز خدمت رسانی کند.

هسته اصلی مدیریت و آموزش این موسسه شامل اعضایی با مدارک و مدارج عالی تحصیلی همچون کارشناسی ارشد آموزش زبان، مدارک بین المللی تربیت مربی و مدرس، و مدارک بین المللی تدریس زبان به کودکان و بزرگسالان می‌باشد. اعضای این تیم با بهره گیری از مدارج علمی و سالها تجربه مستمر در آموزش به مقاطع سنی مختلف بر آن شدند تا گامی عظیم در راستای ارتقای سطح آموزش و یادگیری زبان بردارند.

دایری لن چشم اندازی برای آینده


* هرکس در هر کجای ایران عزیز که نیاز به یادگیری زبان دارد و مشکلاتی نظیر  قیمت، مسیر رفت و آمد ، در دسترس نبودن یک استاد خوب و مشغله های کاری سر راهش هست  از طریق این مجموعه آنلاین به شما عزیزان خدمات ارائه میشود. 

* باورمجموعه دایری لن این است که علاقه‌ مندان به یادگیری زبان انگلیسی در هر کجای ایران عزیز که به اینترنت دسترسی داشته باشند، به آموزش با کیفیت دسترسی خواهند داشت.

 

 

دایری لن در یک نگاه با مشارکت همکاران

در دایری لن هم تحصیل کنید و هم تدریس کنید

شما عزیزان میتوانید به عنوان فراگیر زبان های خارجی در مجموعه دایری لن فعالیت کنید و همچنان میتوانید به عنوان استاد مقالات و مطالب آموزشی رو در پنل بارگزاری کنید و رزومه دانشی خود را با دیگران به اشتراک بزارید و هم میتوانید به عنوان مدرس در مجموعه فعالیت داشته باشید.

اگر قصد تحصیل در مجموعه را دارید در صورت تمایل میتوانید به قسمت اساتید مجموعه مراجعه کرده و استاد مورد نظر خود را انتخاب کنید 
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن