درباره مجموعه

آموزشگاه زبان های خارجه دایری لن؛ تحولی بی سابقه در صنعت آموزش زبان کشور

آموزشگاه زبان های خارجه دایری لن نخستین ارائه دهنده‌ی سیستم آموزش ترکیبی هایبرید شامل آموزش حضوری به همراه آموزش آنلاین، در 17 اسفند ماه سال 1393 با افتتاح اولین شعبه خود در منطقه‌ی ونک تهران آغاز به کار کرد.

اساتید دایری لن

هسته اصلی مدیریت و آموزش این موسسه شامل اعضایی با مدارک و مدارج عالی تحصیلی همچون کارشناسی ارشد آموزش زبان، مدارک بین المللی تربیت مربی و مدرس، و مدارک بین المللی تدریس زبان به کودکان و بزرگسالان می‌باشد. اعضای این تیم با بهره گیری از مدارج علمی و سالها تجربه مستمر در آموزش به مقاطع سنی مختلف بر آن شدند تا گامی عظیم در راستای ارتقای سطح آموزش و یادگیری زبان بردارند.

منابع آموزشی

آموزشگاه زبان های خارجه دایری لن، دوره‌های آموزشی متنوعی را برای علاقمندان به یادگیری زبان انگلیسی , آلمانی , ترکی استانبولی و فرانسه ارائه می‌دهد که هر یک از این دوره‌ها از منابع آموزشی ویژه با توجه به نیازهای زبان آموزان استفاده می‌کنند.

چرا موسسه زبان های خارجی دایری لن؟

داشتن اطلاعات کافی در مورد ویژگی‌های یک موسسه زبان، می‌تواند شما را در انتخاب صحیح مسیر یادگیری زبان انگلیسی کمک کند. در ادامه این مطلب به بررسی ویژگی‌های موسسه زبان دایری لن که آن را از سایر رقبا متمایز می‌سازد خواهیم پرداخت:

 • مدیریت کیفیت، رسیدگی به شکایات مشتریان، کیفیت مراکز آموزشی، مدیریت یادگیری زبان و مدیریت کیفیت در خدمات آموزشی
 • آموزش مکالمه زبان انگلیسی , آلمانی , ترکی استانبولی و فرانسه به‌صورت ترمیک، فشرده و فوق فشرده در الگوهای زمانی مختلف. (برای مشاهده انواع کلاس زبان دایری لن کلیک کنید)
 • برگزاری کلاس‌های تخصصی آمادگی آزمون IELTS و آزمون‌های آزمایشی استاندارد آیلتس، آزمون تافل، آزمون FCE و آزمون CAE.
 • برگزاری کلاس‌های بحث آزاد جهت تقویت مکالمه زبان انگلیسی.
 • تمرکز روی مکالمه زبان انگلیسی در جلسات با استفاده از فیلم و موسیقی.
 • برگزاری کلاس‌های کم جمعیت با محدودیت تعداد دانشجویان.
 • کنترل مداوم کیفیت آموزشی در طول ترم از طریق پنل آموزشی توسط مدیران آموزش واحدها.
 • امکان تعیین سطح آنلاین، ثبت نام و پرداخت شهریه online در کلیه واحدها.
 • امکان خرید کتاب و پکیج های ویدئوهای آموزش زبان از طریق فروشگاه کتاب.
 • برگزاری آزمون‌های منظم میان ترم و پایان ترم و اعلام نمرات به‌صورت آنلاین
 • گستردگی جغرافیایی واحدهای آموزشی متعدد در نقاط مختلف ایران
 • امکان عقد قرارداد با شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی و برگزاری دوره‌های عمومی و تخصصی در محل کار متقاضیان.

سوالات متداول

چنانچه قبلا سابقه شرکت در کلاس های زبان را داشته اید به منو رفته و از گزینه دوره های آموزشی زبان مورد نظر رو انتخاب کنید.
اگر قصد صحبت با مشاوران را دارید از قسمت مشاوره رایگان و یا گزینه تماس با ما در ارتباط باشید.

آموزشگاه زبان های خارجه دایری لن، دوره‌های آموزشی متنوعی را برای علاقمندان به یادگیری زبان انگلیسی , آلمانی , ترکی استانبولی و فرانسه ارائه می‌دهد که هر یک از این دوره‌ها از منابع آموزشی ویژه با توجه به نیازهای زبان آموزان استفاده می‌کنند.

در سنین کودکی بهتر است و بهترین سن کودکی، برای آموزش زبان، همان ۱۰ – ۱۱ سالگی است

در سیستم هایبرید یک سری از موارد آموزشی بصورت پکیج های ویدیویی هست که به بصورت Online در اختیار زبان آموزان قرار می‌گیرد که این امر به یادگیری هرچه بهتر زبان آموزان کمک می نماید.


با توجه به اینکه یادگیری زبان دوم نیاز به تمرین فراوانی دارد، چنانچه زبان آموزان موارد آموزش داده شده را به خوبی تمرین نمایند در سطح Pre-Intermediate قادر به صحبت کردن می‌باشند.

زبان های انگلیسی , آلمانی , ترکی استانبولی و فرانسه

کودکان 7 تا 12 سال، نوجوانان 12 تا 15 سال و بزرگسالان 15 سال به بالا.

تعیین سطح به دو صورت انجام میشود.یکی به صورت آنلاین که شامل 25 سوال میباشد و دیگری به صورت تماس صوتی یا تصویری برگزار میشود.

اساتید سفیر نیز هم دارای لهجه British و هم American هستند، بنابراین دانشجویان در معرض هر 2 لهجه قرار دارند.


بله، برای دوره بزرگسالان پس از اتمام دوره Upper-Intermediate و Advanced ، دوره نوجوانان پس از اتمام TalkTime و دوره کودکان پس از اتمام Family & Friends گواهی فارغ التحصیلی به زبان آموزان اعطا می شود، همچنین در صورت نیاز، زبان آموزان می توانند پس از اتمام هر ترم، گواهی تحصیلی درخصوص پایان همان ترم را تقاضا کنند تا برایشان صادر گردد.

قوانین و مقررات

دانشجویان همواره در طول دوره‌های آموزشی با سوالاتی مواجه می‌شوند، که در مقررات آموزشی دایری لن به آن‌ها پاسخ داده شده است. 

شرح قوانین مجموعه دایری لن برای دانش آموزان

الف) برگزاری کلاس های دارای دو دانش آموز شامل 12 جلسه آموزشی میباشد.

(بیش از دو جلسه غیبت امکان پذیر نمیباشد)(در صورت بروز هرگونه مشکل با استاد.تغییر یک بار امکان پذیر میباشد )

ب) برگزاری کلاس های بیش از دو دانش آموز شامل 16 جلسه آموزشی میباشد.

(بیش از دو جلسه غیبت امکان پذیر نمیباشد)(در صورت بروز هرگونه مشکل با استاد.تغییر یک بار امکان پذیر میباشد )

ج) استرداد شهریه :

ج1) پرداخت شهریه و انصراف از کلاس های آموزشی پانزده درصد از مبلغ کل شهریه کسر و الباقی به همان شماره کارت ثبت نامی دانش آموز که به مجموعه واریز شده مستردد میگردد.

ج2) چنانچه دانش آموز ثبت نامی پس از گذراندن یک جلسه قصد انصراف از ادامه دوره را داشته باشد. پانزده درصد مبلغ کل شهریه کسر و آن یک جلسه به صورت خصوصی محاسبه میشود و الباقی به همان شماره کارت ثبت نامی دانش آموز که به مجموعه واریز شده مستردد میگردد.

ج3) چنانچه دانش آموز ثبت نامی پس از گذراندن دو جلسه قصد انصراف از ادامه دوره را داشته باشد. پانزده درصد مبلغ کل شهریه کسر و آن دو جلسه به صورت ترمیک محاسبه میشود و الباقی به همان شماره کارت ثبت نامی دانش آموز که به مجموعه واریز شده مستردد میگردد.

ج4) چنانچه دانش آموز ثبت نامی پس از گذراندن سه جلسه قصد انصراف از ادامه دوره را داشته باشد.هیچ مبلغی مستردد نمیگردد.

الف) برگزاری تعداد جلسات کلاس های خصوصی به صورت توافقی میباشد

(غیبت های دانش آموز شامل دو جلسه میباشد. بیشتر از دو جلسه وجه غیبت باید پرداخت شود) )(در صورت بروز هرگونه مشکل با استاد.تغییر یک بار امکان پذیر میباشد )

ب) استرداد شهریه :

ب1) پرداخت شهریه و انصراف از کلاس های خصوصی آموزشی بیست و پنج درصد از مبلغ کل شهریه کسر و الباقی به همان شماره کارت ثبت نامی دانش آموز که به مجموعه واریز شده مستردد میگردد.

ب2) چنانچه دانش آموز ثبت نامی خصوصی پس از گذراندن یک جلسه قصد انصراف از ادامه دوره را داشته باشد. بیست و پنج درصد مبلغ کل شهریه کسر و آن یک جلسه محاسبه میشود و الباقی به همان شماره کارت ثبت نامی دانش آموز که به مجموعه واریز شده مستردد میگردد.

ب3) چنانچه دانش آموز ثبت نامی خصوصی پس از گذراندن دو جلسه قصد انصراف از ادامه دوره را داشته باشد.25 درصد مبلغ کل شهریه کسر و آن دو جلسه محاسبه میشود و الباقی به همان شماره کارت ثبت نامی دانش آموز که به مجموعه واریز شده مستردد میگردد.

ب4) چنانچه دانش آموز ثبت نامی پس از گذراندن سه جلسه قصد انصراف از ادامه دوره را داشته باشد.هیچ مبلغی مستردد نمیگردد.

الف)پس از خرید کتاب مورد نظر فایل مربوطه در تلگرام تحویل داده میشود و امکان مرجوعی وجه وجود ندارد.

دایری لن در یک نگاه با مشارکت همکاران

آموزشگاه غزال با فعالیت بالغ بر 15 سال در زمینه زبان انگلیسی , فعالیت خود را از سال 1396 با هدف تولید پکیج آموزشی مناسب برای کودکان و ارتقای سطح دانش آنان شروع کرده 

موسسه اجیوترینین بر این سیاست است که کارگاهها ی آموزشی سریالی کلاینت مدار برای موسسات مختلف بین المللی بر اساس موضوع های مختلف با توجه به نیاز اساتید، سوپروایزرها و حتی مدیران برگزار کند. اجیوترینین با همکاری با برترین اساتید و دانش دیده ها کمک به یادگیری مهارت های موردنیاز در هر سه زمینه ی تدریس، سوپروایزری و مدیریت کرده، که در نوع خود بینظیر بوده و دستیابی به این اهداف حاصل سال ها برنامه ریزی و هدف گذاری منظم است.

از ابتدای فعالیت کاریم یا بهتر بگم فعالیتن آموزشیم همیشه ایده آل گرا بودم و دوست داشتم کارهایی انجام بدم که به نیازهای افراد (البته از نوع آموزشیش!) پاسخ بدم. کارهای زیادی کرده بودم مثل تالیف مجموعه کتاب های 1×3(3in1) ، تندآموز، هماهنگ نامه و … که همگی در زمان خود بی همتا بودند ولی همشه دنبال کارهای بزرگتر بودم. روزی در دفترم نشسته بودم،تصمیم گرفتم یه دستیار انتخاب و استخدام کنم.

فردی را که انتخاب کردم، اون زمان تازه طرح شهاب راه اندازی شده بود هدفم مذاکره با آموزش پرورش و شرکت در استعدایابی دانش آموزان بود.

پس از مذاکره ما به یک بخش برای اجاره فضا راهنمایی شدیم و … .ما به اون هدف نرسیدیم ولی روزی یک داوطلب کنکور به من مراجعه کرد که 3 سال بود پشت کنکور ترکیه مونده بود، کلی هزینه کرده بود ولی حتی منابع کنکور رو بهش کامل نداده بودن.

ماهم دیدیم که وقتی در هر بقالی با ذغال نوشتن کنکور ترکیه ما چرا نه؟! که هم سال ها در آموزش هستیم و هم تسلط به کامل به ریاضیات و مشاوره و برنامه ریزی داریم.

این شد موسسه تحصیلی – مشاوره ای یوسیران بوجود اومد.

نقشه ی جامع آموزشگاه زبان سفرا

1-آموزش تمام زبانهای دنیا به روش منحصر به فرد آکادمی زبان سفرا

2-آموزش اساتید زبان انگلیسی و سایر زبانها و درآمدزای و ارزآوری

3-تولید محتوای آموزشی برای گروه های مختلف

4-آموزش قرآن،حدیث و تفسیر قرآن به زبانهای مختلف

5-برگزاری کارگاه های آموزشی برای معلمین سرتاسر دنیا

6-چاپ و تکثیر کتاب،DVDو سایر مواد آموزشی

7-استفاده از جدیدترین تکنولوژی آموزشی

8-برگزاری امتحان از طریق اینترنت

9-برگزاری دوره های از راه دور

10-همکاری با دانشگاه های معتبر ایران

 

آموزشگاه تاک فعالیت خود را در محمد شهر کرج از سال 1398 آغاز کرده و از سال 1399 فعالیت خود را به صورت رسمی با مجموعه دایری آغاز کرده.

دایری لن چشم اندازی برای آینده

* هرکس در هر کجای ایران عزیز که نیاز به یادگیری زبان دارد و مشکلاتی نظیر  قیمت، مسیر رفت و آمد ، در دسترس نبودن یک استاد خوب و مشغله های کاری سر راهش هست  از طریق این مجموعه آنلاین به شما عزیزان خدمات ارائه میشود. 

* باورمجموعه دایری لن این است که علاقه‌ مندان به یادگیری زبان انگلیسی در هر کجای ایران عزیز که به اینترنت دسترسی داشته باشند، به آموزش با کیفیت دسترسی خواهند داشت.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن