وبینار یادگیری زبان های خارجه

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و اینترنت، یادگیری زبان در هر زمان و شرایط به سادگی و با کمترین هزینه صورت می‌گیرد. اگر شما هم جزو آن دسته از طالبان یادگیری دانش هستید که در حال یادگیری زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی و یا ترکی هستید، مطمئنا می‌دانید که تمامی بخش‌های یک زبان از جمله گرامر، لغات، اصطلاحات و تلفظ همگی از اهمیت بسیاری برخوردار هستند.

مرور و یادگیری تمامی این بخش‌ها برای هر سطح زبان از مبتدی تا پیشرفته می‌تواند تاثیر بسیاری بر دانش زبان شما و تسلط بر هر مهارت داشته باشد. به عبارت دیگر، تمامی افرادی که تجربه زبان‌آموزی دارند، به خوبی می‌دانند بدون مرور و تکرار مطالبی که در کتاب‌های مختلف آموخته‌اند، درمدت زمان نسبتا کوتاهی نکات گرامری و لغات را فراموش می‌کنند. در این راستا، شرکت در وبینارهای یادگیری زبان دایری لن بهترین راه برای مرور و یادگیری مهارت‌ها و بخش‌های مختلف زبان در سطوح مختلف است.

چرا زبان‌های خارجی دارای اهمیت می‌باشند؟

زبان مهترین ابزار برای ارتباط انسان ها با یکدیگر می باشد. هر کشور و جامعه‌ای زبان مختص به خود را در دنیا درا است که همه مردم با استفاده از آن با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند. گاهی برای انجام کارها و یا مهاجرت نیاز به آموختن زبان‌های دیگر مانند زبان انگلیسی، عربی، آلمانی، فرانسوی، هندی، ژاپنی و … به وجود می‌آید. آموزش زبان انگلیسی و سایر زبان ها را می‌توان در قالب وبینارها و یا ویدئوهای آموزشی به صورت آموزش آنلاین آموخت.

در سایت دایری لن با وبینار زبان انگلیسی و سایر وبینارها مانند وبینار زبان عربی، وبینار زبان آلمانی، فرانسوی، هندی، ژاپنی و … می‌توانید بدون نیاز به حضور در کلاس‌های حضوری زبان خود را قوی نمایید.

وبینار های در چه زمینه هایی است

وبینارهای یادگیری زبان دایری لن در برگیرنده موضوعات مختلف در زبان‌های انگلیسی، فرانسه، آلمانی و ترکی است که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • وبینار آموزش گرامر
  • وبینار آموزش لغات و اصطلاحات کاربردی
  • وبینار اشتباهات رایج در زبان
  • وبینار مرور کتاب‌های زبان انگلیسی همانند Touchstone, Viewpoint و Oxford Word Skills
  • وبینار مهارت های زبان
  • ویبار آموزشی آیلتس
  • وبینارهای مدیریتی مخصوص مدیران آموزشگاه ها
  • وبینارهای مختص سوپروایزرین زبان

اهداف وبینارهای آموزشی زبان

یادگیری و تسلط بر این مهارت‌ها در هر زبان همانند زبان فرانسه، آلمانی، اسپانیایی و ترکی پیش شرط برقراری یک مکالمه موفق به آن زبان است. با قرارگیری در معرض جملات و ساختارهای صحیح در هر زبان، زبان آموزان می‌توانند با صحت و دقت مناسب جملات خود در هر زبان شکل دهند، از افعال در زمان‌های مناسب خودشان استفاده کنند و از همه مهم‌تر به هدف نهایی یادگیری زبان، یعنی توانایی برقراری ارتباط با سایرین دست یابند. وبینارهای یادگیری زبان دایری لن قدمی بزرگ در جهت رسیدن به تمامی این اهداف است.

شرایط بهره مندی از وبینارها

در صورتی که می‌خواهید در وبینارهای آموزشی شرکت کنید اما امکان شرکت در وبینار در زمان مشخص شده را ندارید، می‌توانید بعد از برگزاری وبینار، به فایل ضبط شده آن دسترسی داشته باشید. تمامی وبینارها به طور کامل ضبط شده و زبان آموزانی که آن‌ها را تهیه کنند، می‌توانند با در اختیار داشتن لینک آن‌ها، در هر زمان وبینار مورد نظراشان را تماشا کنند.

برای استفاده از وبینار چه تجهیزاتی نیاز است؟

شما کافیست اتصال اینترنتی با سرعت 128 کیلوبایت داشته باشید تا بتوانید به‌صورت کامل و استاندارد از یک وبینار بهره‌مند شوید. وسایل سخت‌افزاری لازم جهت استفاده از وبینار می‌تواند گوشی موبایل، تبلت و یا کامپیوتر شخصی باشد و برای بالا بردن ضریب جذب مطالب پیشنهاد می‌گردد از یک هندزفری هم استفاده کنید.

با امکان وبینار هر جایی هستید در کلاس شرکت کنید

دیگر فرقی نمی‌کند شما در کجا حضور داشته باشید؛ خانه، محل کار یا حتی در یک خیابان در شلوغ‌ترین ساعت ترافیکی، شما می‌توانید به‌راحتی به وسیله‌ی وبینار از دوره‌های آموزشی مختلف استفاده کنید و به معنی واقعی زمانتان را مدیریت کنید.

می‌توانید در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید

یکی دیگر از مزایای فوق‌العاده مهم وبینار بهینه بودن و صرفه‌جویی در هزینه هاست. شاید بپرسید چطور؟ در جواب می‌توانیم به این نکته اشاره کنیم که شما پیش از هر چیز هزینه‌های رفت‌و‌آمد را حذف کرده‌اید و از آن مهم‌تر اینکه هزینه کلاس‌های آنلاین به‌نسبت کلاس‌های حضوری پایین‌تر است.

چه مهارت‌هایی را می‌شود از طریق وبینار آموزش دید؟

تقریبا می‌توان گفت بخش بزرگی از مهارت‌ها و دانش‌های کاربردی امروز را می‌شود از طریق وبینارها و جلسات پرسش و پاسخ آنلاین کسب کرد مهارت‌هایی مثل مهارت‌های انسانی، مدیریتی، حقوقی، ارتباطات جمعی و حتی برخی مهارت‌های زبانی.

موسسه آموزش زبان انگلیسی دایری لن در ارائه‌ی این شیوه‌ی تدریس و استفاده از تکنولوژی روز دنیا برای ارتباط بهتر با علاقه‌مندان به یادگیری است و اقدام به برگزاری وبینارهای آموزشی مهارت‌های آیلتس نموده است.

در این وبینارها که با استقبال خوب علاقمندان روبرو شده هر ماه یکی از مهارت‌های آیلتس توسط اساتید برگزیده این موسسه تدریس می‌گردد که این روند باعث رضایت و پیشرفت چشم‌گیر متقاضیان در کسب نمره مناسب در آیلتس گردیده است.

وبینارهای آیلتس در موسسه دایری لن چه ویژگی‌هایی دارد؟

وبینارهای آموزشی موسسه دایری لن در دوره های آیلتس با موضوعات مختلف به‌طور مثال مهارت گفتاری، خلق ایده در نوشتار، دستور زبان و کلمات ربط در هر چهار مهارت زبانی و نیز با پرداختن به جزئیات هر مهارت ماهی یکبار برگزار می گردند.
مخاطبین این وبینارها زبان آموزان مقاطع IELTS-Pre و IELTS هستند. هر زبان آموز به فراخور هدف و مواردی که نیاز به تمرین بیشتری دارد در این جلسات ثبت نام و شرکت خواهد کرد.
وبینارهای آیلتس کامل به شکل تعاملی برگزار می گردند و شرکت کنندگان در طول جلسه مشارکت خواهند داشت.

 
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن