برگزاری کلاس های آنلاین در مجموعه دایری لن

آموزشگاه آنلاین زبان های خارجی دایری لن برگزار کننده دوره های آنلاین زبان انگلیسی ، زبان آلمانی ،زبان اسپانیایی ، زبان ترکی استانبولی ، زبان فرانسوی ، زبان عربی و زبان کره‌ای میباشد.

علاوه بر این شما میتوانید از دوره های گروهی(ترمیک) ، خصوصی و فشرده زبان رو انتخاب کنید.

دوره های زبان به صورت نیمه خصوصی با هدف ارتقا سطح دانش میباشد، کلاس های زبان با قابلیت ضبط میباشد و کلاس های زبان دایری لن براساس متد روز و مکالمه محور میباشد.

کلاس زبان فرانسوی

کلاس زبان کره ای

کلاس زبان عربی

کلاس زبان چینی

کلاس آمادگی آیلتس

کلاس فری دیسکاشن

کلاس مکالمه آلمانی

کلاس آموزش مترجمی

کلاس انگلیسی ویژه مشاغل

کلاس جامع گرامر

کلاس اکسنت (لهجه)

کلاس تربیت مدرس

کلاس های آنلاین جانبی در آموزشگاه دایری لن

اولین و مهم ترین شعار موسسه ارائه بالاترین خدمات با بهترین کیفیت ممکن است. به خود می‌بالیم که همواره بر شعار و سیاست های خود پایبند بوده و هستیم و در این راستا توانستیم بیش از 5 عنوان کلاس جانبی با بیش از 70 ساعت در هفته را به صورت کاملا آنلاین مختص زبان آموزان دایری لن برگزار نماییم. به جرات می‌توان گفت مجموعه دایری لن تنها موسسه زبان در کشور است که چنین کلاس هایی را ارائه می‌دهد. در کنار این مورد، فعالیت‌های دپارتمان بزرگسال آموزشگاه زبان انگلیسی دایری لن، چیزی فراتر از برگزاری دوره‌های اصلی آموزشی از جمله Top Notch، American File و دوره‌های مخصوص آمادگی برای آزمون‌های بین‌المللی است.

فراگیری زبان، فعالیتی تک بعدی و صرفا محدود به روش‌های سنتی نیست که تنها در کلاس‌های آموزشی انجام شود، و بسته به نیاز و روحیه افراد، هر فعالیتی که به نوعی به زبان انگلیسی مربوط باشد می‌تواند تاثیر بزرگی روی پیشرفت آنان بگذارد و این مورد نیز یکی دیگر از دلایلی بود که تصمیم گرفتیم در کنار کلاس‌های اصلی آموزشی، از دوره‌های جانبی مختلف نیز برای بهبود دانش زبانی شما استفاده کنیم.

در این دوره‌های جانبی، فرصتی خواهید یافت تا آنچه در کلاس‌های اصلی یادگرفته‌اید را در فضایی متفاوت و دوستانه‌تر در عمل استفاده کرده و با یادگیری نکاتی جذاب و سودمند، برای کلاس‌ اصلی خود یا در زندگی روزمره حرفی متفاوت برای گفتن داشته باشید!

استادان به کارگرفته شده در این کلاس ها همگی از اساتید برتر دایری لن و کشور بوده و به راحتی اهداف آموزشی کلاس را پیاده‌سازی می‌کنند.

کلاس‌ های بحث آزاد (Free Discussion)

هدف از کلاس های بحث آزاد، استفاده از ساختار ها و لغات نوآموخته در مکالمات است. این کلاس ها تاثیر بسزایی در فصاحت و روان صحبت کردن زبان آموزان دارند. کلاس‌های بحث آزاد موسسه زبان انگلیسی دایری لن، فرصتی هستند برای بیشتر صحبت کردن به زبان انگلیسی و بهبود توانایی‌ شما در مهارت گفتاری (Speaking).

در هر جلسه از این کلاس‌‌ها، یک موضوع توسط استاد به بحث گذاشته شده و دانشجویان درباره آن موضوع به بحث و تبادل نظر می‌پردازند.

علاوه بر بهبود مهارت کلامی، این کلاس‌ها به یادگیری کلمات جدید و رفع اشکال‌های گرامری شما نیز کمک می‌کنند.

کلاس های بحث آزاد در سه سطح مقدماتی (Basic)، متوسط (Intermediate) و فوق متوسط و پیشرفته (Upper Intermediate & Advanced) برگزار می‌شوند تا دانشجویان در هر سطحی باشند بتوانند با خیال راحت از این فضا استفاده کنند.

کلاس‌ های تماشای فیلم (Movie)

تماشای فیلم‌ها و سریال‌ها به زبان اصلی، یکی از بهترین روش‌ها برای بهبود توانایی شنیداری (Listening) و همچنین افزایش دامنه واژگان (Vocabulary) در زبان انگلیسی می باشد. در کنار این در این کلاس ها پس از تماشای حدود 30 دقیقه از یک فیلم در مورد آن به بحث و گفتگو خواهید پرداخت که این امر می تواند در کنار ارتقاء مهارت مکالمه باعث فعال سازی لغات نو آموخته در همان فیلم گردد.

آموزشگاه زبان انگلیسی دایری لن دوره‌های خاصی برای تماشای فیلم به زبان انگلیسی در دو سطح مقدماتی (Basic) و متوسط و پیشرفته (Intermediate & Advanced) برگزار می‌کند که این امر باعث می شود زبان آموزان در رده های پایین نیز بتوانند از این کلاس ها بهره‌مند گردند.

در این دوره‌ها، تعدادی از واژگان کلیدی مورد نیاز برای درک جملات داخل فیلم تدریس شده و سپس فیلم برای زبان آموزان پخش می‌شود.

بعد از تماشای فیلم، دانشجویان می‌توانند درباره موضوع فیلم به بحث و گفتگو پرداخته و کلماتی را که در آن آموخته‌اند تمرین کنند.

کلاس‌ های گوش کردن به موسیقی (Music)

علاوه بر دیدن فیلم، گوش کردن به موسیقی به یک زبان خارجی هم یکی دیگر از راه‌های گسترش دامنه واژگان و تقویت مهارت شنیداری (Listening) است، مخصوصا برای کسانی که موسیقی را به فیلم ترجیح داده یا وقت فیلم دیدن ندارند.

معمولا فرم و ادبیات مورد استفاده در ترانه‌های انگلیسی نسبت به صحبت‌های روزمره تفاوت‌هایی داشته و درک صحیح آنها به دانش و تکنیک‌های خاص خود نیاز دارد.

اگر علاقمند به پیشرفت توانایی‌‎های زبانی خود از راه موسیقی گوش کردن هستید، این کلاس‌ها کمک بسیار زیادی را به زبان آموزان خواهند کرد. در کلاس‌های موسیقی، واژگان کلیدی مورد نظر تدریس شده، موسیقی پخش شده و کلمات و اصطلاحات آموخته شده بارها تمرین می‌شود.

این کلاس‌ها هم درست همانند کلاس‌های تماشای فیلم، به گسترش دامنه واژگان (Vocabulary) و بهبود مهارت شنیداری (Listening) شما کمک فراوانی می‌کنند.

کلاس‌های گوش کردن به موسیقی در آموزشگاه زبان دایری لن برای دانشجویان سطوح متوسط و پیشرفته (Intermediate & Advanced) طراحی و برگزار می‌شوند.

کلاس‌ های ویژه کار کردن روی لهجه (Accent)

لهجه‌های متفاوت نه تنها در زبان انگلیسی بلکه در تمامی زبان‌ها وجود دارند و به نوعی نشان دهنده شهر، منطقه محل زندگی و حتی فرهنگ و تحصیلات افراد هستند.

با وجود آنکه در بعضی از آزمون‌های بین المللی، لهجه افراد مستقیما در نمره آنها تاثیر ندارد، باز هم احتمال اینکه انگلیسی صحبت کردن با گویشی متفاوت ممکن است باعث کج فهمی و سوء تفاهم شود را نمی‌توان رد کرد.

موسسه زبان انگلیسی دایری لن، برای دانشجویان سطح پیشرفته (Advanced) خود در کنار دوره‌های اصلی‌شان اقدام به برگزاری کلاس‌های مخصوص کار بر روی لهجه (Accent) به صورت رایگان نموده است.

شرکت در این دوره‌ها نه تنها باعث می‌شود بتوانید آنچه یادگرفته‌اید را به خوبی منتقل کرده و با افراد Native ارتباط بهتری برقرار کنید، بلکه باعث خواهد شد در موقعیت‌های رو در رو، صحبت‌های این افراد را بهتر و سریع‌تر درک کنید.

کلاس‌ های مخصوص کار بر روی گرامر (English Grammar)

یکی دیگر از کلاس‌ های جانبی برگزار شده در موسسه زبان انگلیسی دایری لن، کلاس‌ های گرامر در موسسه هستند.

هدف از برگزاری این دوره‌‌ها، پیدا کردن و رفع اشکالات دستور زبانی زبان آموزان است تا بتوانند توانایی خود را در بدون ایراد صحبت کردن (Accuracy) بهبود داده و بتوانند در آزمون‌های موسسه یا آزمون‌های بین‌المللی، نمره‌های بهتری کسب کنند.

این کلاس های جانبی به صورت کامل توسط سوپروایزرهای موسسه برگزار می‌شوند که درست همانند دیگر کلاس های جانبی به صورت مستمر و در طول هفته بوده و زبان آموزان می‌توانند طبق جدول مربوطه در این کلاس‌ها شرکت کنند.

در ابتدای هر جلسه از این کلاس ها یک موضوع گرامری بسته به سطح کلاس توسط استاد تدریس خواهد شد و پس از آن استاد مربوطه اقدام به رفع اشکال از زبان آموزان در مواردی که مشکل دارند می نمایند. لذا در شرایطی که زبان آموز در جلسه ای در کلاس اصلی خود غیبت داشته باشد می‌تواند از طریق شرکت در همین کلاس های گرامر، درسی را که به علت غیبت از دست داده یاد بگیرد.

کلاس‌ نکته ها و تکنیک های آیلتس (IELTS Tips & Techniques)

این روزها بازار آزمون IELTS در کشور ما بسیار داغ است و شاید شما هم یکی از متقاضیان شرکت در این آزمون بین‌المللی باشید.

اگر با نحوه برگزاری آزمون آیلتس آشنا باشید، احتمالا می‌دانید که گرفتن نمرات بالا و مناسب در این آزمون به چیزی بیشتر از دانش بالای زبان انگلیسی نیاز دارد.

در کلاس نکته ها و تکنیک های آیلتس، روش هایی آموزش داده می‌شوند تا با استفاده از آنها بتوانید فرد امتحان گیرنده یا تصحیح کننده را بهتر متقاعد کنید که برای شما امتیاز بالاتری درنظر بگیرد.

بالا بردن توانایی افراد در ایده پردازی و خلاقیت، نکته‌هایی در مورد اینکه کدام عبارت برای صحبت مناسب است و کدام برای نوشتن، استفاده صحیح از جملات ساده (Simple)، پیچیده (Complex) و ترکیبی (Compound) در جای خود، تکنیک‌های تست زنی و چگونگی استفاده بهینه از زمان در هنگام آزمون از موارد تدریس شده در این کلاس هستند.

این کلاس همانطور که از نامش پیداست، برای دانشجویان دوره‌های آیلتس در موسسه زبان دایری لن به صورت هفتگی و رایگان برگزار می‌شود.

کلاس Dare to Write

این کلاس برای زبان آموزان مقطع متوسط (Intermediate) و بالاتر طراحی شده و هدف اصلی آن ارتقاء سطح توانایی نگارش زبان آموزان در جنبه‌های مختلف این مهارت است. بعضی از حوزه‌های مهارتی نگارش که در این کلاس مورد توجه قرار می‌گیرند عبارتند از:

 • Complex Sentence Writing: نگارش جملات پیچیده
 • Cohesion: چسبندگی کلمات
 • Coherence: پیوستگی کلام
 • Paragraph Development: پاراگراف نویسی
 • Unity: انسجام
 • Attestedness: طبیعی نمودن جملات و استفاده صحیح و به جا از ساختارهای دستوری

در هر یک از جلسات کلاس، یکی از حوزه‌های فوق توسط مدرس انتخاب شده و کلیه نکات کلیدی مربوط به آن به زبان آموزان ارائه می‌شود. سپس زبان آموزان نمونه‌های مختلفی از مثال‌ها و متون مرتبط با مطالب تدریس شده را مشاهده کرده و در قالب فعالیت‌های متنوع به تکرار و تمرین‌ آنها می‌پردازند. افزایش اعتماد به نفس زبان آموزان جهت از بین رفتن ترس آنها از نگارش و افزایش انگیزه آنها از اهداف اصلی این کلاس هستند.

کلاس‌ های ویژه شنیدن و درک اخبار (News)

بسیاری از زبان‌آموزان هستند که علاقه چندانی به دیدن فیلم و گوش کردن به موسیقی به زبان انگلیسی نداشته اما همچنان مشتاق هستند توانایی‌های شنیداری (Listening) خود را با دیدن ویدیو بهبود بخشند.

برای این افراد و دیگر دانشجویانی که به دیدن اخبار به زبان انگلیسی علاقه دارند، دوره‌ ویژه‌ای را در نظر گرفته‌ایم.

در کلاس‌های تخصصی شنیدن و درک اخبار، تمرکز اصلی روی صحبت‌های رسمی و چگونگی خبررسانی به زبان انگلیسی است.

در این کلاس‌ها، علاوه بر تقویت مهارت شنیداری (Listening) شما، واژه‌های تخصصی بسیاری در موضوعات سیاست، اقتصاد، مسائل اجتماعی، ورزش، آب و هوا و غیره نیز تدریس شده و طرز استفاده صحیح از آنها نیز آموزش داده می‌شود.

این دوره نیز برای دانشجویان سطح پیشرفته (Advanced) در نظر گرفته شده و شرکت در آن نیز همانند کلاس‌ های جانبی دیگر، برای زبان آموزان آموزشگاه دایری لن رایگان است.

کلاس‌ های استندآپ کمدی (Stand Up Comedy)

در این کلاس ها در فضایی جذاب به شما در کنار آموزش لغات و ساختارهای کاربردی، صحبت کردن به صورت انفرادی در جمع های مختلف را آموزش خواهیم داد. در این کلاس ها در کنار افزایش اعتماد به نفس زبان آموزان برای ارائه کنفرانس و سخنرانی به زبان انگلیسی فنون و نکات این امر نیز به آنان آموزش داده خواهد شد.

در این کلاس‌ها، کلمات و اصطلاحات جدید با رویکرد تقویت مهارت‌های گفتار (Speaking)، شنیدن (Listening) و گسترش دایره واژگان (Vocabulary) و در قالب موضوعات سرگرم‌کننده به شما آموزش داده خواهند شد.

این کلاس‌ های جانبی برای سطوح زبانی متوسط (Intermediate) به بالا درنظر گرفته شده و تنها برای زبان آموزان موسسه دایری لن رایگان هستند.

کلاس‌ های مخصوص مکالمه در موقعیت‌ های واقعی (Real English)

شکی نیست که یکی از اصلی‌ترین کاربردهای یادگیری یک زبان خارجی، مواجه شدن با افراد در یک کشور خارجی در موقعیت‌های متفاوت است.

متأسفانه، بسیاری از زبان آموزان در طول تحصیل خود آنقدر در جنبه تئوری و ساختاری زبان انگلیسی غرق می‌شوند که قسمت عملی و کاربردی این زبان عملا به حاشیه رانده می‌شود.

کلاس های مخصوص مکالمه در موقعیت های واقعی (Real English) دقیقا برای حل همین مشکل طراحی شده‌اند.

در این کلاس‌ها واژگان، اصطلاحات، جملات و تکنیک‌های خاص موقعیت‌های روزمره از جمله سوار هواپیما شدن، خرید کردن، صحبت با افسران پلیس، گرفتن اتاق و تمام موارد دیگری که ممکن است در خارج از کشور به آنها نیاز داشته باشید به شما آموزش داده می‌شود.

این دوره‌ها برای دانشجویان سطح پیش از متوسط (Pre-Intermediate) تا پیشرفته (Advanced) در نظر گرفته شده است.

کلاس‌ های TED Talk

وبسایت تد تاک با بیش از 100000 ویدیو و 9 میلیون دنبال کننده، تا به امروز نقش غیر قابل انکاری در به تصویر آوردن نحوه درست ارائه مطالب (lecturing) داشته است. ویدیو های این وبسایت غالبا در زمان کم (بین ۸ تا ۲۰ دقیقه) بهترین و مفید‌ترین اطلاعات ممکن را در اختیار عموم می‌گذارد. موسسه زبان دایری لن مفتخر است که کلاسی جانبی حول این ویدیو ها و موضوعاتش خدمت زبان آموزان و دانشجویان گرامی ارائه کند.

این کلاس علاوه بر تقویت مهارت گفتاری (speaking) و شنیداری (listening)، اهداف دیگری نیز دارد:

۱. مهارت تفکر نقادانه (Critical Thinking)

تمامی مطالب ارائه شده در این ویدیو ها حاصل سال ها تحقیق و تجربه در مورد امر مورد نظر است. بعلاوه، مطالب ارائه غالبا موضوعات جدید را از زوایای خاص و جدید مورد بحث قرار میدهند که این مهم فرصت خوبی برای زبان آموزان است تا با استفاده از دانش زبانی خود در مورد موضوعات جدید به بحث بپردازند.

۲.گسترش دایره واژگان (Vocabulary)

بدون شک دامنه زیاد لغات برای هر زبان اموزی در طول دوران تحصیل یک دغدغه بوده است. علاوه بر آن، فیلم‌های سینمایی و سریال ها به طور کلی در فضای آموزشی قرار ندارند و کلمات ارائه-و البته شنیده- شده نمی‌توانند در آزمون‌ های بین المللی مورد استفاده قرار گیرند. ویدیو های این وبسایت با استفاده از کلمات علمی در فضای مناسب دانش لغات زبان اموزان را در موضوعات مختلف مورد هدف قرار داده و آن را تقویت خواهد کرد.

۳. جملات پیچیده (Complex Sentences)

در سطوح بالاتر زبان استفاده از جملات پیچیده و به اصطلاح (Complex) دغدغه‌ی زبان آموزان است. ویدیو های تد به زبان اموزان این امکان را میدهد که جملات پیچیده و در عین حال قابل فهم را در محیطی علمی (Academic) را دیده و از نکات گرامری موجود در صحبت کردن خود استفاده کنند.

۴. مهارت ارائه (Presentation)

هدف اصلی و ستون اصلی کلاس تد بر این اصل استوار است. زبان آموزان با استفاده از ۳ مهارت بالا ویدیو های ارائه شده در کلاس را این بار با دانش زبانی خود به همکلاسی هایشان ارائه می‌دهند. اعتماد به نفس در ارائه از دیگر عواملی است که در این کلاس مورد هدف است.

آشنایی با دیگر لهجه های انگلیسی، تمرکز بر تلفظ درست لغات، تن صدا و استرس کلمات از دیگر مواردی است که در این کلاس بر روی آن تمرکز می‌شود.

کلاس های TNT

متاسفانه، بسیاری زبان آموزان سطح بالا با وجود دانستن واژگان فراوان و ساختارهای پیشرفته در زبان انگلیسی ممکن است در بحث های ساده هم از نظر ایده “کم بیاورند” و ندانند چه باید بگویند.

دلیل اصلی این موضوع، کمبود اطلاعات عمومی، آشنا نبودن با روش‌های مباحثه و نبودن در جریان اخبار روز دنیا است.
کلاس تی ان تی بر اساس کتب مدرن و ادبیات رایج دانشگاهی، روزنامه ها، توییتر و رمان‌های مطرح دنیا طراحی شده است.

برگزاری این کلاس‌ها روشی نوآورانه است که زبان آموزان را با دریای دانش مالتی مدیا و زبان به روز تویتتر و شبکه های اجتماعی درگیر می کند و موضوعات و مباحثی را ارائه می دهد که نه تنها باعث پرورش آکادمیک زبان انگلیسی دانشجویان می شود بلکه زبان آموزان را با نحوه ی مباحثه، استنتاج و مقاله نویسی آشنا می کند.

شرکت کنندگان این دوره قادر خواهند بود تا در محیط های دانشگاهی، کالج‌ها و ادارات زبان انگلیسی آکادمیک و به روز را به کار ببرند.

ما در کلاس های TNT موضوعات روز دنیا را هفته به هفته و کاملا به روز با رویکردی نقادانه و آموزشی بررسی می‌کنیم. کلاس‌ها شامل بخش هایی نظیر مشاهده ویدیو، بررسی توییت ها، روزنامه ها و سخنرانی ها خواهند بود و فعالیت های نظیر قدرت حل مسئله به دانشجویان ارائه می‌شود.

به طور خلاصه، در این کلاس سعی شده شما با یک دید آموزشی موضوعات روز جهان را بررسی کنید.

کلاس‌ های مشاوره آموزشی (LF)

آیا دیده‌اید که بعضی افراد برای آموختن مهارتی مثل زبان انگلیسی زحمت بسیاری کشیده و در نهایت نیز موفق به کسب نمره خوبی در ازمون‌های خود نمی‌شوند؟

از طرف دیگر، افراد دیگری هم هستند که درست به صورت برعکس، به خود زحمت چندانی نداده و نتایج خوبی هم بدست می‌آورند. این افراد، “آموختن را آموخته‌اند”.

در کلاس‌های LF، به شما یاد خواهیم داد چگونه درس بخوانید و چه بکنید و چه نکنید تا زحمات شما به هدر نرود.

این کلاس‌ها توسط برترین استادان و سوپروایزرهای موسسه دایری لن برگزار شده و به شما نحوه مطالعه و تمرین در منزل را آموزش می‌دهند.

کلاس Lords of Words

این کلاس که صرفا برای زبان آموزان سطح متوسط (Intermediate) و بالاتر طراحی شده است، به صورت حرفه‌ای بر روی آموزش واژگان تمرکز می‌کند اما هدف آن افزایش تعداد و گسترش دامنه واژگان زبان آموزان نیست، بلکه تمرکز اصلی این دوره افزایش ژرفای دانش واژگانی زبان آموزان و عمق بخشیدن به میزان درک آنها از کلمات و عبارت‌های زبان انگلیسی است.

در هر جلسه از این کلاس یک تِم (Theme) توسط مدرس انتخاب شده (برای مثال آموزش، تکنولوژی، محیط زیست و …) و سپس مجموعه‌ای کاربردی از واژگان، هم آیی‌ها (Collocations) و عبارت‌های مختلف به صورت طبقه بندی شده و در حوزه تِم به زبان اموزان ارائه می‌گردد. استاد واژگان مربوط به هر طبقه معنایی را با هم مقایسه کرده و تفاوت‌های جزئی این واژگان را برای زبان آموزان توضیح می‌دهد. این اختلاف‌های معنایی و کاربردی در حوزه‌های زیر تعریف می‌شوند:

 • Register: کدام کلمات رسمی، کدام غیر رسمی، کدام نیمه رسمی و کدام عامیانه و روزمره هستند.
 • Usage: کدام کلمات در گفتار، کدام در نوشتار و کدام در هر دو قابل استفاده هستند.
 • Degree: کدام کلمات از لحاظ شدت معنایی قوی و کدام ضعیف هستند (مانند starving که شکل قوی و hungry که شکل ضعیف معنایی را نشان می‌دهند).
 • Degradability: کدام کلمات از نظر شدت معنایی قابل درجه بندی هستند (مانند Small که در درجه‌های Fairly Small، Slightly Small، Somehow Small، Very Small و … تعریف می‌شود) و کدام کلمات قابل درجه بندی نیستند (مانند little و freezing).
 • Connotation: این مبحث به بررسی دلالت ضمنی واژگان و احساسی که در مخاطب ایجاد می‌کنند می‌پردازد (مانند plump و chubby که در مخاطب حس مثبت و fatty که در خواننده حس منفی ایجاد می‌کنند، یا overweight که حس خاصی را القا نمی‌کند).
 • Specific Meaning: این مبحث به کاربرد دقیق واژگان در بافت‌های معنایی خاص می‌پردازد و به زبان آموز این توانایی را می‌دهد که واژه را متناسب منظوری که می‌خواهد انتقال دهد انتخاب کند. مانند afraid که بیانگر ترس عمومی، frightened که به معنی ترس از وقوع اتفاق ناگوار، scared که مترادف با ترس به دلیل شوک ناگهانی و terrified که معادل ترس بسیار زیاد است.
 • چندین مورد دیگر…

شرکت در این کلاس و فراگیری این گونه اختلاف‌های معنایی بین واژگان درک عمیقی از مقوله Vocabulary و Word Choice به زبان آموز داده و به پیشرفت آنها در انتخاب آگاهانه و صحیح واژگان در گفتار و نوشتار کمک شایانی می‌کند. در واقع در انتهای هر جلسه از این کلاس، زبان آموز با مجموعه جامعی از واژگان در یک تِم خاص اشنا می‌شود و صرفا معنای آنها را یاد نمی‌گیرد، بلکه درک عمیقی از آن واژگان پیدا کرده و آنها را با تمام شَم زبانی خودش حس می‌کند. ناگفته نماند که در طول کلاس، انواع مختلفی از فعالیت‌ها جهت تمرین و تکرار واژگان تدریس شده نیز ارائه می‌شوند.

شرکت در این کلاس راهگشای چالش‌های مختلفی است که زبان آموزان متوسط، بالاتر از متوسط و پیشرفته با آنها مواجهند. به علاوه، داوطلبان آزمون آیلتس نیز می‌توانند بهره زیادی از این کلاس برده و نمره خود را در بخش Lexical Resources در مهارت‌های Speaking و Writing بالا ببرند.

کلاس Ask me if you Can

در این کلاس تمام تلاش ما پاسخ دادن به سوالات شما در زبان انگلیسی است و علاوه بر آن یاد می گیریم چطور در مورد آنچه که درست درک نکرده ایم سوال بپرسیم تا موضوع را بهتر و کامل فرا بگیریم. اینجا ما یاد می گیریم از نگرانی خودمان، یک پل برای یادگیری بسازیم.

هدف اصلی برگزاری این کلاس، رفع اشکالات شما قبل از امتحان است.

 

 
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن