برترین

جدیدترین وبینار های آموزش زبان

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و اینترنت، یادگیری زبان در هر زمان و شرایط به سادگی صورت می‌پذیرد. اگر شما هم جزو آن دسته از زبان آموزانی هستید که در حال یادگیری زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی و یا ترکی هستید، مطمئنا می‌دانید که تمامی بخش‌های یک زبان از جمله گرامر، لغات، اصطلاحات و تلفظ همگی از اهمیت بسیاری برخوردار هستند.

مرور و یادگیری تمامی این بخش‌ها برای هر سطح زبان از مبتدی تا پیشرفته می‌تواند تاثیر بسیاری بر دانش زبان شما و تسلط بر هر مهارت داشته باشد. به عبارت دیگر، تمامی افرادی که تجربه زبان‌آموزی دارند، به خوبی می‌دانند بدون مرور و تکرار مطالبی که در کتاب‌های مختلف آموخته‌اند، درمدت زمان نسبتا کوتاهی نکات گرامری و لغات را فراموش می‌کنند. در این راستا، شرکت در وبینارهای یادگیری زبان های خارجی دایری لن بهترین راه برای مرور و یادگیری مهارت‌ها و بخش‌های مختلف زبان در سطوح مختلف است.

وبینارهای یادگیری زبان های خارجی دایری لن در برگیرنده موضوعات مختلف در زبان‌های انگلیسی، فرانسه، آلمانی و ترکی است که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • وبینار آموزش گرامر
  • وبینار آموزش لغات و اصطلاحات کاربردی
  • وبینار اشتباهات رایج در زبان
  • وبینار مرور کتاب‌های زبان انگلیسی همانند Touchstone, Viewpoint و Oxford Word Skills

یادگیری و تسلط بر این مهارت‌ها در هر زبان همانند زبان فرانسه، آلمانی و ترکی پیش شرط برقراری یک مکالمه موفق به آن زبان است. با قرارگیری در معرض جملات و ساختارهای صحیح در هر زبان، زبان آموزان می‌توانند با صحت و دقت مناسب جملات خود در هر زبان شکل دهند، از افعال در زمان‌های مناسب خودشان استفاده کنند و از همه مهم‌تر به هدف نهایی یادگیری زبان، یعنی توانایی برقراری ارتباط با سایرین دست یابند. وبینارهای یادگیری زبان دایری لن قدمی بزرگ در جهت رسیدن به تمامی این اهداف است.

وبینارهای آیلتس دایری لن چه ویژگی‌هایی دارد؟

وبینارهای آموزشی موسسه دایری لن در دوره های آیلتس با موضوعات مختلف به‌طور مثال مهارت گفتاری، خلق ایده در نوشتار، دستور زبان و کلمات ربط در هر چهار مهارت زبانی و نیز با پرداختن به جزئیات هر مهارت برگزار می گردند.
مخاطبین این وبینارها زبان آموزان مقاطع IELTS-Pre و IELTS هستند. هر زبان آموز به فراخور هدف و مواردی که نیاز به تمرین بیشتری دارد در این جلسات ثبت نام و شرکت خواهد کرد.

چرا نباید وبینار آیلتس دایری لن را از دست بدم؟

آزمون آیلتس بیشترین میزان منابع برای آمادگی را در سراسر دنیا دارد. هیچ آزمون دیگری به این اندازه نمی‌تواند شما را با شرایط آزمون اصلی آشنا کند. چون نسبت به بقیه آزمون‌ها ساده‌تر است و هر کدام از مهارت‌ها را به صورت جداگانه می‌سنجد.این باعث می‌شود ذهن شما به صورت متمرکز به سوالات پاسخ دهد. اکثر افرادی که قصد مهاجرت دارند نمی‌دانند چه مدارکی نیاز دارند و یا اصلا کشور مقصد مورد نظر آنها چه مدرکی را قبول می‌کند. بسیاری از این افراد تصویر درستی از این آزمون و نحوه نمره‌دهی آن ندارند. با توجه به هزینه بالای این آزمون‌ها بهتر است قبل از هرگونه اقدامی، اطلاعات خود را درباره آن‌ها کامل کنید. در این وبینار به صورت کامل اطلاعاتی در مورد آزمون بین المللی IELTS ارائه می‌گردد و همچنین نقشه راه برای تحصیل و یا اشتغال در خارج از کشور را دراختیار شما قرار خواهیم داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن